loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Dostawa

Certyfikat jakości

Bestsellery
Folia Malarska Mocna
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
O sklepie

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1998 roku. Nasza działalność rozwija się w dwóch kierunkach: handel detaliczny i hurtowy oraz specjalistyczne usługi budowlane. Nasza hurtownia artykułami budowlanymi mieści się pod Poznaniem w Wysogotowie koło Przeźmierowa na terenie jednego z największych producentów chemii budowlanej firmy Den Braven. Od początków naszej działalności firma mocno związała się z firmą Den Braven jako jeden z jej głównych dystrybutorów w Wielkopolsce.

Na przełomie ostatnich lat nasza działalność handlowa rozszerzyła się na wiele innch dziedzin, min.: na atrykuły chemii gospodarczej oraz narzędzia, sprzęt i akcesoria do sprzątania i czyszczenia. W naszej ofercie posiadamy również szeroki asortyment narzędzi ręcznych. Naszymi dostawcami w zakresie narządzi sa dwie znane i cenione firmy: STANLEY oraz polski producent STALCO.

Ponadto prowadzimy sprzedaż artykułów BHP. W zakresie materiałów BHP posiadamy szeroko rozwinięty asortyment rękawic ochronnych, obuwia roboczego i szeroko pojętej odzieży roboczej.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w sklepie stacjonarnym pod adresem:

Silikony Pianki Kleje
Składa Fabryczny

Piotr Marcolla
ul. Bukowska 11A
62-081 Wysogotowo / k.Przeźmierowa

Tel./Fax: 061 816 21 28
mobile: +48 509 330 391
e-mail: handel@silikony-marcolla.com